איך לפרסם את העסק שלכם בחינם?

בין אם העסק שלכם מוכר מוצר או מספק שירות, בימינו חשוב לפרסם ולמתג, לקדם ולדחוף קדימה בעולם האונליין. ואם חשבתם שעל כל סוג של פרסום צריך לשלם, אנחנו כאן כדי לבשר לכם אחרת. הנה דרכים לפרסום עסק בחינם.

בעוד שחלקנו משקיעים תקציב משמעותי בפרסום העסק, חלקנו האחר יקדם את העסק שלו גם בחינם וגם במסגרת תקציב. למעשה, פרסום בחינם הוא אפשרי, במיוחד אם אתם מעוניינים לפרסם באינטרנט. כנראה שכדאי להתחיל עם פרסום ברשתות החברתיות, אבל קודם לכן נרצה לדבר על החלפת קישורים. במילים אחרות, החלפת לינקים עם חברות אחרות ובתי עסקים. 

יש חיה כזו – פרסום בחינם לבעלי עסקים וחברות 

יש לכם אתר אינטרנט? אם כן, אתם תמיד יכולים לבדוק לגבי פרסום בחינם לעסקים ברשת. אחת האפשרויות היא, האפשרות של החלפת מאמרים עם חברות אחרות ובתי עסקים. האמת, לא חובה אפילו חברות שעוסקות בתחום העיסוק שלכם. בואו ניתן דוגמה. 

נניח שאתם בעלי חנות פירות אורגניים ומעוניינים לשווק את העסק שלכם. במקרה הזה, אתם תוכלו להציע למגוון חברות אחרות החלפת קישורים. בפועל, החלפת קישורים זהו תרחיש בו אתם מפרסמים מאמר אצל חברה מסוימת. מהצד השני, החברה מפרסמת גם אצלכם תוכן. זוהי אפשרות של פרסום בחינם לבעלי עסקים שכדאי לבדוק. כמו כן, פרסום עסק בחינם אפשרי גם באמצעות הרשתות החברתיות. 

פרסום ברשתות החברתיות בחינם 

הרשתות החברתיות כבר מזמן כבשו את כולנו, ובעידן של היום אנחנו מחפשים בהן גם מידע. אתם תמיד תוכלו להקים דף עסקי בפלטפורמות החברתיות ללא כל עלות. זה יאפשר לכם להנות מפרסום חינם לעסק. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי את הדפים העסקיים אפשר ומומלץ לקדם באופן ממומן. 

עוד לגבי פרסום בחינם לעסקים, כדאי להכיר את הדרך האורגנית. קידום אורגני הוא פרסום חינמי לחלוטין. תייצרו כמה שיותר תוכן אשר קולע למטרה, תפרסמו אותו באתר שלכם ותהנו מקידום במשך הזמן. לרוב, עניין של מספר חודשים. 

קידום אורגני, בלוג ומה שבין לבין (ללא כסף) 

ואם כבר נגענו בקידום אורגני, אנחנו ממליצים גם על הקמת בלוג. תוכלו להקים בלוג בחינם באתר האינטרנט שלכם, מה שיאפשר לכם למלא אותו ולהעמיס בו תכנים שיווקיים. כמו כן, כדאי לדעת שבימינו אפשר גם לבנות אתרי אינטרנט בחינם וללא סיוע מקצועי (כמו וויקס למשל). טיפ מאיתנו, תמיד יהיה כדאי לשלם לחברת בניית אתרים בכדי להנות מתוצאות אפקטיביות ויעילות. 

אם אתם מעוניינים בפרסום חינם מחוץ לכותלי הרשת, זה גם אפשרי. אמנם ההדפסה של פליירים ומודעות תעלה לכם עלות מסוימת (מזערית יחסית), אבל זוהי גם אופציה. מעבר לכך, תמיד גם אפשר למתג את העסק בעלויות מינימליות באמצעות מדבקות רכבים, מתנות ממותגות ועוד.