קורס נדל"ן – יזמות ותיווך נדלן כל השאלות שלכם

בשנים האחרונות קורס נדל"ן נהפך להיות קורס פופולארי מאוד בקרב צעירים בלאי 21-40 שרוצים להתחיל להרוויח בתחום של הגדולים . הקורס מהווה חלק בלתי נפרד מהידע הנדרש לתחום ולכן עליכם לבחור את הקורס הנכון והמקיף ביותר .

תחום הבנייה והנדל”ן הוא תחום שהביא המון כסף למתעסקים בו במקצועיות .כמו שאתם וודאי יודעים ומכירים את המצליחים הגדולים בתחום הנדלן בארץ שבונים וסוחרים בנדל"ן בישראל ובעולם , המון אנשים  רוצים להתחיל להתעסק בתחום אך זה קשה מאוד ועד בלתי אפשרי לעשות זאת לבד וללא ידע , אז יש כאלו שינסו לקפוץ למים וברוב המקרים יתאכזבו ויש את אלו שילמדו קורס נדל"ן מזורז מקצועי ויעיל אשר יכין אותם לחיים בתור יזמים וילמד אותם את כל סודות המקצוע בכדי שיוכלו להשקיע בתבונה ולהגיע לחופש כלכלי אמיתי ונכון גם לאחר זמן קצר מאוד ! רוצים להיות חלק מהיזמים החכמים ולהגיע לחופש כלכלי ? יש כמה תובנות שאתם וודאי חייבים לשמוע לפני שאתם נכנסים לתחום .

לא נשכח שעל מנת לעסוק בתיווך נדל"ן אנו נצטרך לעבור מבחן ארצי המתרחש רק 4 פעמים בשנה על מנת לקבל רישיון לתיווך מקרקעין שרק איתו נוכל באמת להתחיל לעבוד בתחום הנדל"ן . 

נתחיל בהסברים קלים על שני התחומים יזמות נדל"ן ותחום התיווך נדל"ן 

כמובן שיש בניהם חפיפה והם הולכים יחד בגוש אחד מצורף , לא חובה ללמוד את שני התחומים האלו יחד אך יותר מומלץ . רוב המכללות היום מציעות את שני הקורסים יחדיו . 

כלומר כיום הנתון שרק על עסקת תיווך נכס תקבלו 2% משווי העסקה בתחום המגורים ויכול להגיע עד 5 אחוז בתחום התיווך העסקי נניח כמו מפעלים , מגרשים , משרדים ועוד…

לדוגמה , בתחום הדיור דירה השווה שני מיליון ש”ח ואתם שקישרתם בעצם איתרתם קונה שמעוניין לקנות את הנכס אותו אתם מפרסמים . קיבלתם בעסקה כזאת 40,000 ש”ח אך ורק ממציאת קונה פוטנציאלי לנכס שיש במאגר שלכם .
שלא נדבר על דירות ששוות יותר , כמו שאנחנו יודעים שוק הנדל"ן בישראל חם מאוד והמחירים גבוהים בהרבה יותר . אתם יכולים לבצע לפחות 3 עסקאות כאלו בחודש ולעלות על הגל כמובן שתצטרכו שיווק נכון ופרסום מקצועי !
עולם היזמות הוא תחום בלתי מוגבל ויש בו המון ידע ולא רק בתחום הנדל"ן אלא גם בעולם החשבונות וייעוץ המשכנתאות אך אל דאגה בקורסים השונים ילמדו אתכם הכל ובעיקר לזהות נכס מתחת למחיר השוק ואיך ניתן לרכוש אותו בנקודת המפנה הטובה ביותר . הענף נע מאקזיטים שזזים בין 100,00 ש”ח -1,000,000 ש”ח ואף יותר ! במידה ואתם עוברים להשקעות בחול שכמובן מוסבר בקורס תוכלו להגיע למספרים גבוהים בהרבה ! למידע מלא והרשמה לאחד מהקורסים 

באדיבות אתר הלימודים קורסמי